Архівний відділ

Обухівської райдержадміністрації

Київської області

a

Штати

У штаті відділу 2 особи – начальник та головний спеціаліст.photo
Жевага Наталія Миколаївна

-

Начальник архівного відділу Обухівської райдержадміністрації, призначена на посаду розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.05.2002 №209.

У 1983 році закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Філолог, викладач української мови та літератури».

До функцій начальника відділу відноситься керівництво діяльністю відділу, персональна відповідальність за виконання покладених на відділ завдань, затвердження функціональних обов'язків працівників відділу, видання наказів у межах своєї компетенції, організація та контроль їх виконання, використання коштів відділу в межах затвердженого на його утримання кошторису. Забезпечує виконання планів роботи відділу, проводить роботу по забезпеченню збереженості та державному обліку документів, ремонту документів, їх оправлення та підшивки, перевірку наявності і стану документів, видачу документів користувачам до читального залу. Також проводить роботу по описуванню документів, удосконаленню та переробці описів, каталогізації, виконує тематичні запити і запити соціально-правового характеру, веде діловодство в архіві.photo
Боримська Наталія Сергіївна

-

Головний спеціаліст архівного відділу Обухівської районної державної адміністрації.