Архівний відділ

Обухівської райдержадміністрації

Київської області

a

Штати

У штаті сектору 2 особи – завідувач та головний спеціаліст.photo
Жевага Наталія Миколаївна

-

Завідувач архівного сектору Обухівської райдержадміністрації, призначена на посаду розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.05.2002 №209.

У 1983 році закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Філолог, викладач української мови та літератури».

Завідувач сектору здійснює керівництво діяльністю сектору, несе персональну відповідальність за виконання покладених на сектор завдань, затверджує функціональні обов'язків працівників сектору, видає накази у межах своєї компетенції, організовує та контролює їх виконання, використання коштів відділу в межах затвердженого на його утримання кошторису. Забезпечує виконання планів роботи сектору, проводить роботу по забезпеченню збереженості та державному обліку документів, ремонту документів, їх оправлення та підшивки, перевірку наявності і стану документів, видачу документів користувачам до читального залу. Також проводить роботу по описуванню документів, удосконаленню та переробці описів, каталогізації, виконує тематичні запити і запити соціально-правового характеру, веде діловодство в архіві.